What's happening?

Zaloguj się lub załóż darmowe konto!


Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Pokusa

Pokusa film online

Jan. 27, 2023Poland100 Min.Not Rated
Your rating: 0
5 1 vote

Opis producenta Pokusa film online:

Kolejna produkcja z kategorii tych bardziej pikantnych stworzona w naszym kraju. Z pewnością film zyska skutecznie uznanie wśród młodych kobiet, ponieważ to do nich w głównej mierze celuje. Historia filmu opowiada o młodej, aspirującej dziennikarce Inez (w tej roli Helena Englert), która pragnie pracę w prestiżowym wydawnictwie oraz marzy o prawdziwej, szczerej i pikantnej miłości. Kobieta dość szybko zdobywa to czego pragnie, lecz pojawiają się pewne komplikacje, które z biegiem czasu zaczynają się mnożyć. Na jej drodze pojawia się dwóch mężczyzn kompletnie odmiennych względem siebie.

Gdy Inez udaje się zdobyć pracę w popularnym serwisie, który skutecznie i dokładnie śledzi życie gwiazd kina i sportu, wydaje jej się, że zdobyła to czego tyle lat pragnęła. Niestety jak to już w życiu bywa, wyobrażenia różnią się dosyć mocno od tego, jaka jest rzeczywistość. Problem ten przedstawiony jest w tym filmie, bo Pokusa film online bardzo dobrze odzwierciedla ten problem. Życie w tej sferze jest niezwykle niebezpieczne dla młodej, atrakcyjnej kobiety, która nie ma doświadczenia. Jej szef, Filip, jest niezwykle atrakcyjnym i czarującym mężczyzną, ale jak to bywa u bogatych szefów – traktuje swoje pracownice “na posyłki”. Dostaje rozporządzenie, w którym wyraźnie wskazane jest, że musi stworzyć szokujący reportaż o niezwykłym sportowcu – Filipie. W tym celu musi przez kolejne dni być ciągle przy nim i nie odstępować go ani na krok. To doświadczenie sprawia, że kobieta przeżywa wiele różnych przeżyć, które powinna zachować dla siebie. Czy skusi się wywołać skandal, czy może utrzyma wszystko w tajemnicy?

Produkcja filmu Pokusa - jak wyglądała?

Przy produkcjach filmowych zawsze dzieje się wiele. Bez względu na to, czy tworzony jest film , , wymaga to dużo pracy i wysiłku. W Poland, gdzie powstają wiele światowej klasy filmów, pracuje mnóstwo wspaniałych aktorów i producentów filmowych. Tworzenie filmu to nie tylko praca reżysera i aktorów, ale także wielu innych osób pracujących za kamerą, które dbają o każdy, nawet najmniejszy detal. Współpraca między reżyserem, aktorami, scenarzystami, kamerzystami i statystami jest niezwykle ważna, aby stworzyć produkcję na najwyższym poziomie. Warto, aby cała ekipa pracowała na tych samych falach. Nie unikniemy jednak sytuacji konfliktowych na planie filmowym, co jest całkowicie normalne. Przy tworzeniu filmu pracuje wiele osób, co może prowadzić do sporów. Ważne jest jednak to, jak rozwiązywane są konflikty. Jednym z najważniejszych elementów produkcji filmowych jest fabuła. Przed rozpoczęciem pracy nad filmem, trzeba przygotować wspaniały scenariusz. To nie jest łatwe zadanie i zazwyczaj nad nim pracuje kilka osób. W niektórych gatunkach filmowych oprócz fabuły, równie ważne są efekty specjalne i oprawa graficzna. Niektóre filmy słyną z ich spektakularności i przyciągają widzów przede wszystkim za sprawą efektów, a nie fabuły. W takim przypadku niezbędni są profesjonalni graficy komputerowi, którzy potrafią tworzyć wspaniałe efekty w każdej klatce filmu. Czasem do uzyskania odpowiedniego efektu wystarczą odpowiednie sceny, kostiumy i dobry kamerzysta, który odgrywa ważną rolę w procesie tworzenia filmu.

Pokusa online to idealny film na wieczór!

Każdy lubi spędzać wieczory oglądając filmy, szczególnie po ciężkim dniu w pracy, gdy nasz organizm jest wyczerpany. Niektórzy wolą jeździć do kina, ale większość preferuje wygodę i darmowość oglądania filmów online w domu. Oglądanie w domu daje nam możliwość wygodnego zasiadania na kanapie lub fotelu wraz z ulubionymi przekąskami. Istnieje wiele różnych gatunków filmowych do wyboru, a oglądanie filmów akcji może być szczególnie relaksujące i pobudzające. Bez względu na to, jakie gatunki lubisz, zawsze znajdziesz coś dla siebie. Film, który jest tworzony z myślą o odbiorcy, na pewno przypadnie Ci do gustu. Produkcje takie jak ten film: Pokusa online zasługują na najwyższe noty i są już uznane przez krytyków i samych odbiorców. Dostępność tego filmu na portalach VOD świadczy o jego wspaniałej jakości. Zdecydowanie warto obejrzeć ten film online i przekonać się samemu, jak dobry jest to wybór.


Więcej informacji o filmie Pokusa film online

Pokusa film online

Kraj produkcji Pokusa film online: Poland
Data produkcji filmu: Jan. 27, 2023
Czas trwania filmu: 100 Min.
Not Rated

Pokusa
Oryginalny tytuł Pokusa
Ocena IMDb 3.1 30 votes
Block
Zarejestruj się i znajdź swoje ulubione produkcje filmowe i oglądaj online!
Jedyne źródło legalnych filmów i seriali online
62319+
1200+
w tym Polskie kanały TV

Podobne filmy

Wystrzałowe wesele
Nada que ver
Ostatni Posterunek
One Day as a Lion
SNAFU
Operacja: Soulcatcher
John Wick 4
Snag
365 dni
Hypnotic
The Covenant
Randka, bez odbioru
×
Pomyślna aktywacja